تماس با ما
LEO

شماره تلفن : 13486085502

Ningbo Latitude International Trade Co., Ltd.

کارشناس کابل کشی عمومی شبکه

 • Ningbo Latitude International Trade Co., Ltd.
 • Ningbo Latitude International Trade Co., Ltd.
 • Ningbo Latitude International Trade Co., Ltd.
 • Ningbo Latitude International Trade Co., Ltd.
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده, توزیع کننده / عمده, صادر کننده
مارک های LE تعداد کارمندان 100~200
فروش سالانه 5000000-100000000 سال تاسیس 1992
صادرات کامپیوتر 90% - 100%
معرفی

Ningbo Latitude Communication Equipment Co.Ltd سازنده حرفه ای در کابینه سرور، کابینت شبکه، کابینت در فضای باز، کابینت دیوار و دیگر تجهیزات ارتباطی تخصصی است. برای بیش از سال ها، ما همیشه خود را در حال تحقیق، توسعه، طراحی و تولید محصولات کابینت داخلی و خارجی قرار می دهیم. تلاش می کند تا به طور مؤثر پویا و نوآورانه و همیشه حفظ رشد مداوم، اگر چه در بازار بسیار رقابتی، ما از تجهیزات پیشرفته از جمله دستگاه برش TruLaser، ماشین پرس TruPunch، تجهیزات تراشکاری، خطوط پاشش خطوط و دیگر تجهیزات. به منظور اطمینان از کیفیت پایدار و با کیفیت، ما سیستم کنترل کیفیت را توسعه می دهیم و مراحل تولید را تحت صدور گواهینامه سیستم کیفیت بین المللی انجام می دهیم.

کارخانه ما در جنوب بانک Hangzhou Bay Bridge، در نزدیکی بندر نینگبو (یکی از بزرگترین بندرهای جهان) واقع شده است، که حمل آسان محصولات ما به جهان آسان خواهد بود. کارگاه جدید مساحتی با مساحت 20،000 متر مربع را شامل می شود، ما دارای کارکنان طراحی حرفه ای و مهندسی فرآیند هستند، اکثر آنها در دانشکده ها و دانشگاه ها تحصیل می کنند. تمام کارگران آموزش های حرفه ای مدت هاست که شایستگی اصلی ما را دارند. با توجه به تخصص، کیفیت، سرعت، هزینه، و خدمات به عنوان فلسفه مدیریت ما، ما می توانیم خدمات راضی برای مشتریان قدیمی و جدید و محصول OEM و ODM به بازاریابی، ما از نماینده یا توزیع کننده در سراسر جهان استقبال می کنیم. اعتقاد بر این است که همکاری ما می تواند سود و ارزش شما را به ارمغان بیاورد

تاریخ
1992

کارخانه Cixi City Shenhu Elec تاسیس شد

1995

شروع به ساخت کابینت های شبکه و صادرات از طریق شرکت تجارت خارجی.

2000

به دلیل گسترش تجارت، کارخانه دیگری را اجاره کرد

2002

Ningbo Jiacheng شبکه Electron Co.، Ltd. تاسیس شد، و واردات و صادرات حق.

2003

ما عضو Alibaba شدیم و در نمایشگاه های حرفه ای در داخل و خارج از کشور شرکت داشتیم.

2006

ما زمین را برای ساخت کارخانه در منطقه صنعتی Guanhaiwei خریداری کردیم.

2011

Ningbo Latitude International Trade Co.، Ltd. ساخته شده.

2015

Ningbo Latitude Communication Equipment Co.، Ltd. ساخته شده.

سرویس
 • LE متعهد به ارائه خدمات با کیفیت است، به خصوص با توجه به سوالات در مورد صادرات محصولات به محل شما. اکنون با ما تماس بگیرید
 • ما می خواهیم تجهیزات شبکه ای مناسب را برای شما ارائه دهیم تا بتوانیم نیازهای عملی خود را برآورده کنیم و زمانی که نمونه ها مورد نیاز است پول لازم است. با این وجود، اگر یک حکم رسمی بعدا امضا شود، مبلغ مناسب از کل پرداخت کسر می شود.
 • خدمات تعمیر رایگان برای مدت 3 سال طول می کشد، و برخی از لوازم جانبی ما توسط ما رایگان تعمیر از کل عمر مفید تعمیر می شود.
 • راه حل شبکه های دقیق در اینجا موجود است و ما تمام ابزارها را برای تضمین زمان تحویل و بهترین راه حل حمل و نقل به شما پیشنهاد می کنیم.
 • راهنمای نصب و راه اندازی ارائه شده است، و ما می توانیم کمک به حل تمام مشکلات مواجه پس از تحویل.
 • نصب شده قابل قبول است، نشان می دهد که ما مایل به ساخت انحصاری سرور اختصاصی و مناسب اتصالات با توجه به نقاشی های شما هستیم.
 • ODM قابل قبول است، اگر تیمی دارید، باید تیم طراحی حرفه ای داشته باشید، آنها از شما پیروی می کنند و برای چک کردن شما طراحی می کنند.
 • با توجه به این که در مورد ساختار یا اجزای محصولات ما سوال دارید، لطفا به ما بگویید، و تکنسین ها پشتیبانی حرفه ای فنی مانند فلسفه طراحی، بهبود فنی و غیره را ارائه می دهند.
 • شما می توانید نمونه های خود را برای ما ارسال کنید و از یک نقل قول بپرسید و تیم فنی ما طراحی محصول متناظر با دقت بالا را تولید می کند. سپس ساخت نمونه، ارائه نقل قول و موارد دیگر خدمات ارائه می شود.
تیم ما

برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان، تیم ما از Ningbo Latitude بر روحیه سازمانی ما اصرار دارند "مسئولیت، کارایی، وفاداری، برد-برد، وقت شناسی، اثربخشی هزینه"، همه این کلمات را ما فقط نمی گوییم، بلکه اقدامات واقعی را انجام می دهیم. اثبات کنیم. ما وجداناً با مشتریان خود دست در دست هم درخشندگی خواهیم داشت.