تماس با ما
LEO

شماره تلفن : 13486085502

نحوه انتخاب کابینت سرور شبکه مناسب

August 28, 2022

1.با توجه به تجهیزاتی که قرار است برای تعیین نوع صحیح کابینت قرار گیرد.

1) سوئیچ ها، روترها و سایر تجهیزات، می توانید کابینت های نوع شبکه را انتخاب کنید، اسلات تراز این کابینت بهتر انجام می شود.

2) سرورها، باید کابینت های نوع سرور را انتخاب کنید، الزامات اتلاف حرارت تجهیزات نسبتاً زیاد است، کابینت های سرور تهویه بهتری دارند.

 

2، باید انتخاب کنید که چقدر ظرفیت کابینه است

1) استاندارد بین المللی برای اندازه گیری اندازه کابینت: U. 1U=44.45mm.به طور کلی 18U،22U،27U،32U،37U،42U و 47U بالا.

ارتفاع سرورها و محصولات شبکه نیز بر حسب U بیان می شود. بنابراین قبل از خرید، باید میزان فضایی که در اتاق سرور خود دارید را محاسبه کنید.در مرحله بعد، تمام تجهیزاتی که قرار است در کابینت نصب شوند و اندازه‌گیری‌های کامل آن‌ها را فهرست کنید: قد، طول، عرض و وزن.ارتفاع کلی این دستگاه ها در نهایت تعیین می کند که چه مقدار تجهیزات را می توان در کابینت بسته بندی کرد.بدیهی است که یک کابینت بلندتر تجهیزات بیشتری را در خود جای داده و فضای بیشتری را ذخیره می کند.

ترجمه شده با www.DeepL.com/Translator (نسخه رایگان)

 

3. انتخاب مواد کابینت.

(1) ورق فولادی، ورق فولادی باید ضخیم باشد، در مقایسه با سه، با انگشتان دست می زنید، می توانید احساس کنید کدام ضخیم کدام نازک است.و براکت داخلی کابینت باید ضخیم باشد، زیرا می تواند فشار سنگین تری را تحمل کند.

(2) رنگ، یک کابینت واجد شرایط، تمام فولاد نیاز به رنگ آمیزی دارد و رنگ باید یکنواخت باشد تا خوب زنگ زدگی، گرد و غبار و غیره شود.

3) شیشه، شیشه باید ضخیم تر باشد، اما به شیشه های اطراف هم توجه کنید که آیا ترک دارد یا خیر، اگر ترک دارد، به این معنی است که مشکلات پنهان وجود دارد و همچنین به مشکل بودن آن توجه کنید.

4) لوازم جانبی، از آنجایی که نصب شامل کابل های شبکه، کابل های مخابراتی و کابل های برق است، باید تسمه های قلاب و حلقه یا تسمه های دندانه دار خریداری کنید تا به طور موثر کابل های داخل کابینت را به صورت منظم ثابت کنید.خوب است اگر کابینت یک ماژول مدیریت کابل داشته باشد تا کابل ها مستقیماً در داخل ریل های نصب عمودی محکم شوند.در هر صورت، باید حلقه‌های نگهدارنده کافی در دیواره‌های بالا و جانبی داخل کابینت (برای محافظت از کابل‌ها) وجود داشته باشد یا کف کابینت را بالا ببرید تا کابل‌ها از زیر آن عبور کنند.همچنین از تعدادی پیچ و مهره و ... نیز برای تعمیر قفسه استفاده می شود که باید کافی باشد.نه اینکه مشکل لوازم جانبی ناکافی به دلیل گسترش آینده را به همراه داشته باشد.