تماس با ما
LEO

شماره تلفن : 13486085502

چه زمانی حل خواهد شد؟

March 26, 2021

یک کشتی باری سنگین که پرچم پاناما را در دست داشت در تاریخ 23 ام در کانال جدید کانال سوئز غرق شد.عصر روز 25 ام به وقت محلی ، مقامات محلی به امداد و نجات ادامه دادند ، اما کشتی باری به طول 400 متر ساحل را لمس کرد و قادر به حرکت نبود.کار از سرگیری عبور به سختی پیش می رفت.بیش از 150 کشتی در کانال و مجاور آن مجبور به انتظار شدند.

 

به گزارش کیودو نیوز ، به نقل از اخباری از اداره کانال سوئز مصر ، تیم نجات حرفه ای هلند به عملیات مقامات محلی پیوست و سعی کرد بدنه را با استفاده از قایق های یدک کش برای بکسل ، پاک سازی شن و ماسه نزدیک کمان کشتی و حفر رسوب کف رودخانه..مقامات مربوطه در تاریخ 25 ام اعلام کردند که تیم های حرفه ای ژاپن نیز به کار نجات خواهند پیوست.

 

یک مقام سابق اداره کانال سوئز اظهار داشت که برای شناور کردن بدنه سنگین ، "باید آن را تخلیه کرد" و پیش بینی کرد که عملیات طی دو یا سه روز به پایان برسد.از طرف دیگر ، شرکت هلندی که تیم های نجات حرفه ای را اعزام کرده است اخباری منتشر کرد مبنی بر اینکه کار نجات کشتی باری "ممکن است چند روز تا چند هفته طول بکشد".

 

این گزارش خاطرنشان کرد که عملیات نجات به طور فشرده در دوره های جزر و مد اجرا می شد.به منظور کاهش وزن کشتی کانتینری ، برنامه تخلیه "آب بالاست" بارگیری شده برای ایجاد ثبات در بدنه نیز در حال بررسی است.

 

تخمین زده می شود که ممکن است چندین روز یا حتی هفته ها طول بکشد تا کانال سوئز جریان خود را از سر بگیرد.اگر باربری نتواند ظرف چند روز فرار کند ، ممکن است تأثیر بالقوه ای در تجارت جهانی ، زنجیره تأمین ، حمل و نقل و غیره داشته باشد.